Про нас

Ексклюзивно для вас ми створили унікальний інтернет-магазин органічних засобів. Тут знайдете вичерпний перелік для догляду за тілом, обличчям, волоссям тощо. Ми професійно займаємось виготовленням унікальної рецептури та виробництвом натуральної косметики ручної роботи. Все це виготовляємо в колисці Карпат й вічнозелених схилів – Ворохті.

Якщо Ви досі в пошуках високоякісної й натуральної косметики, то ви знайшли її!

ВIД ЗАСНОВНИЦI
Мене звати Яна Кермощук. Я власниця бренду натуральної косметики Yana Kermoshchuk, автор та ведуча МК по створенню косметики "Твій крем", «Бальзами для губ», «Натуральний антиперсперант» та ін.🌿 «Я впевнена, що все необхідне людині для її здоров‘я та краси є у матінки-природи!» Все своє свідоме життя готую косметику з природних компонентів та з радістю ділюсь своїми знаннями з однодумцями! 💚
Яна Кермощук
Засновниця
Ми у соцмережах
Кожен з нас пише свою історію
Моя історія почалась зі звичайної дівчинки, яка як і всі, вчилась пізнавати цей світ, комунікувати в ньому, відчувати, любити, розуміти...

З народження в мене був діатез (атопічний дерматит), тому мене оберігали від різних солодких і, так званих, «хімічних» продуктів.

Біля нашого сімейного будинку було 0,5 га городу і ми самі вирощували фрукти, овочі та різні рослини. Саме тоді мама прищепила нам любов до природи! Я пам‘ятаю, як цікаво було спостерігати, як зі звичайного маленького насіннячка виростає доросла самостійна рослина! Для мене це була справжнісінька магія!

Мама навчила використовувати натуральні продукти не тільки для їжі, а й для своєї краси! Тому коли на кухні готувались якісь страви, частина інгредієнтів потім використовувалась для масок, скрабів по догляду за обличчям, волоссям та тілом.

Я росла… Як і всім дівчатам, мені хотілось користуватись косметикою! Та якщо з харчовими продуктами я розібралась і знала на що в мене алергія, то косметику прийшлось ретельно вивчати!  Мені доводилось уважно читати склади засобів, вміти розбиратись у них. Згодом моя косметолог навчила мене самостійно варити крем.

Для всіх типів шкіри

Наша косметика гіпоалергенна, підходить до найвибагливіших клієнтів.

Pure Organic

Наші продукти мають короткий термін придатності (до півроку), оскільки не містить парабенів, силіконів, віддушок, продуктів нафтохімії.

Природний захист шкіри

Продукція зроблена на основі прозорої джерельної води і цiлющих трав. Всі інгредієнти ретельно відібрані та сертифіковані, на 80% інгредієнти органічні.

Виробництво

родукція зроблена на основі прозорої джерельної води і цiлющих трав. Всі інгредієнти ретельно відібрані та сертифіковані, на 80% інгредієнти органічні.

Наші сертифікати

Галерея

Кошик
Догори