Про нас

ГоловнаПро нас

Вас вітає бренд натуральної косметики «YANA KERMOSHCHUK». Ексклюзивно для Вас створено унікальний інтернет-магазин 100% органічних засобів: тут знайдете вичерпний перелік для догляду за тілом, обличчям, волоссям тощо. Ми професійно займаємось виготовленням унікальної рецептури та виробництвом натуральної косметики ручної роботи. Все це виготовляємо в колисці Карпат й вічнозелених схилів – Ворохті.

Джерелом натхнення засновниці бренду стали дитячі роки: в цей час її приваблювали маски із соковитих овочів й фруктів, які були невід’ємною традицією голлівудських зірок й шедеврів фотомистецтва глянцевих видань. Таке захоплення переросло у відповідальну професію. Наша команда є справжніми гуру улюбленої роботи: ми постійно вдосконалюємось і створюємо нові рецептури!

Основна ціль діяльності бренду полягає у створенні косметики, яка є гармонійним співвідношенням високої якості, ефективності та доступної цінової політики. Це не оманливий короткочасний ефект, який обіцяють косметичні засоби мас-маркету, а довгострокова перспектива та вдала інвестиція у привабливість, яка є гучним відлунням Вашого здоров’я та щоденних звичок.

Які особливості та переваги нашої еко-косметики:

  • Косметичні засоби створені на основі натуральних інгредієнтів із сертифікатом якості «Ecocert», який дозволяє використовувати їх у процесі виготовлення такої продукції.
  • Натуральна косметика створена власноруч. Це є нашим особливим здобутком, бо кожен засіб виготовлено з особливою любов’ю, увагою й теплом до наших клієнтів.
  • Ми підтримуємо провідні світові тенденції у сфері екологічної й корпоративно-соціальної відповідальності. Виступаємо проти тестування косметики на тваринах. Повністю контролюємо кожну стадію виготовлення засобів і не завдаємо шкоди довкіллю, яке і є джерелом натхнення та запасів цінної сировини.
  • для виробництва залишаємо відбірні рослинні й ефірні олії, екстракти, воду з карпатських джерел, а також унікальне поєднання жирних кислот тощо. Ми не використовуємо сульфати, парабени, силікони, формальдегіди й інші складники «хімічного коктейлю» уповільненої негативної дії. Наша косметика повністю нівелює потенційні ризики, які стають загрозою через використання звичних засобів.
  • Ми піклуємось про досягнення стабільного позитивного результату. Нас не цікавить миттєвий блискучий ефект, який згодом завдає руйнівну дію. Прагнемо бачити Вас красивими завжди. А це не залежить від віку, пори року й інших факторів.
  • Наш товар має мінімальний термін придатності. Це зумовлено тим, що ми повністю відмовились від шкідливих хімічних речовин та їх сполук.

Якщо Ви досі в пошуках високоякісної й натуральної косметики, то ви знайшли її! Наші косметичні засоби є комплексом для догляду за еластичністю шкіри, а також забезпечують королівський блиск Вашого волосся! Ми працюємо на перспективу і створюємо невидимий фундамент ореолу чарівності, яка базується на корисних властивостях цілющих дарів природи.

Ми часто звертаємо увагу на склад продуктів харчування та структуру тканин одягу, але залишаємось байдужими до вмісту привабливого упакування косметики. Наш бренд має попит серед тих, хто понад усе цінує свою неповторність та природність.

Наш організм вміє щедро віддячувати тим, хто дбає про нього! Оберіть комплекс засобів догляду, а ми з радістю допоможемо зробити вдалий вибір. Привабливі ціни стануть неочікуваним бонусом, який здивує кожного.